wszystko dla biura
Specjalista ds. Handlowych

Specjalista ds. Handlowych Branży Biurowej (Biuroserwis)

Miejsce zatrudnienia/wykonywania pracy: rejon Śląska

Zakres obowiązków:
  • aktywna sprzedaż art. dla biura
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów w terenie
  • wspieranie procesu sprzedaży
  • dbanie o wizerunek i rozwój firmy
  • reprezentowanie firmy w kontaktach handlowych
  • pozyskiwanie i negocjowanie kontraktów
  • koordynacja procesu realizacji zamówień
  • realizacja i raportowanie planu sprzedaży
Wymagania i oczekiwania:
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w sektorze B2B w branży biurowej lub związanej z obsługą firm
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi i prowadzenia negocjacji
  • zaangażowanie, dyspozycyjność, przedsiębiorczość
  • dobra organizacja pracy
  • nastawienie na realizację celów i osiągnięcie wyników
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomośc programów MS Office
  • wykształcenie wyższe lub średnie
Osobie zatrudnionej w naszej firmie oferujemy: atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, komfortowe warunki pracy oraz możliwość szybkiego rozwoju zawodowego poprzez profesjonalny program szkoleń.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy są proszone o przesyłanie dokumentów (CV, aktualne zdjęcie, list motywacyjny) w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@vector.katowice.pl