wszystko dla biura
O firmie

Priorytetem naszej firmy jest zadowolony klient, który zawsze znajdzie u nas rozwiązanie swoich potrzeb. Dlatego też od ponad 30 lat tworzymy firmę, która jest liderem w zaopatrywaniu w artykuły papiernicze, materiały i urządzenia biurowe, specjalistyczne produkty dla przemysłu, a także w zakresie świadczenia usług serwisowych urządzeń biurowych. Każdy rok to dla nas możliwość zdobywania kolejnych doświadczeń pozwalających realizować oczekiwania klientów na najwyższym poziomie.


Ponieważ jesteśmy ambitni, dokładamy wszelkich starań, aby klient znalazł w naszej ofercie wszystko czego szuka i nie mamy tu tylko na myśli bogatej oferty ponad 36 000 produktów - którą stale poszerzamy, ale również profesjonalną obsługę. To klient jako człowiek jest dla nas najważniejszy, a jego satysfakcja i lojalność jest dla PHU Vector Sp. z o. o. najlepszą nagrodą.


Jednym z narzędzi pozwalających nam stale dbać o jakość naszych usług jest uzyskany w 2005 roku i stale odnawiany Certyfikat ISO 9001 – potwierdzający, że spełniamy określone wymogi jakościowe odnośnie realizacji usług pod względem jednorodności, powtarzalności przy stałym nadzorowaniu jakości obsługi.


Naszym klientom zapewniamy:

  • wysokiej jakości artykuły biurowe znanych europejskich i światowych marek
  • szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych
  • urządzenia drukująco-kopiujące
  • autoryzowany serwis urządzeń
  • rozwiązania, które obniżą koszty kopiowania i druku bez inwestowania w zakup nowego sprzętu
  • projektowanie i wyposażenie sal audiowizualnych
  • produkty dla przemysłu (taśmy, kleje, materiały ścierne, elektroenergetyczne produkty ochrony osobistej)

Do dyspozycji Klientów oddajemy doświadczony zespół handlowy, życzliwy i profesjonalny dział obsługi klienta oraz nowoczesne metody współpracy.


Po raz 20 wydaliśmy katalog z najbardziej ciekawymi, popularnymi i innowacyjnymi produktami, które mamy nadzieję, będą pomocą i inspiracją w codziennej pracy biurowej.


Zapraszamy do współpracy !